Autor Wątek: Zarobki  (Przeczytany 983 razy)

PluuM

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Zarobki
« dnia: Grudzień 22, 2017, 18:15:55 »
(czytaj do końca)

Witam.

Jestem nowy na tym serwerze, a grałem na wielu i moim zdaniem zarobki są ciut za wysokie.

Możecie się ze mną nie zgadzać, ale to pewnie dlatego, że lubicie szybko zarabiać i mieć wszystko co tylko zechcecie - tak - ja też, ale lubię też mieć satysfakcję z tego, że do czegoś doszedłem sam w średnim czasie, a nie w godzinę.

Za pierwszym razem jak wszedłem na serwer od razu zacząłem latać po salonach i sprawdzać jakie są ceny aut. Patrzę na bulleta- 55KK, ŻE CO ? - pomyślałem. - Przecież będę zbierał na niego miesiącami.. bez sensu...

Ale najpierw poszedłem sprawdzić zarobki, które się okazały być STRASZNIEEEE WYSOKIEEEE. 1-1,5mln za jeden kurs ? przy czym bullet  kosztuje 55kk, a kurs trwa około 2 min. To nam daje około 50kk w godzinę. Może nawet więcej, a może mniej (zależy jakie punkty się trafią).

W sumie.. na początku się podjarałem, że w godzinę zbiorę na ulubione autko na serwerze RPG, ale po chwili zarabiania jednak poczułem taki..sam nie mam pojęcia jak to nazwać...Po prostu nie chciało mi się zarabiać na coś - na co zarobię w godzinę...i co potem ? przez kolejne miesiące będę grał na serwerze i nic nie robił ? No...chyba, że pracował we frakcji. Ale nie ma się tego poczucia, że trzeba do czegoś dążyć dalej bo w końcu - mam to czego chciałem.. I TO W GODZINĘ ! Juhu !... Czy to nie jest trochę bez sensu ? Wierzę w to, że ten serwer ma potencjał, ale chyba nie chodzi o to, żeby wykupić wszystkie auta z każdego salonu w tydzień...Może nawet w krótszym czasie przy ciągłej grze. Rozumiem doskonale, że ktoś stworzył ten serwer według własnych upodobań i chciał, aby gracze szybciej zarabiali na swój wymarzony majątek, ale czy to nie jest za szybko ? (jak dotrwałeś do tego momentu napisz w komentarzu (+),a dam ci lajkacza ;D) Podzielcie się swoją opinią i proszę o normalne komentarze.. a nie typu: "zazdrościsz i tyle, że ktoś ma lepszy majątek.." Bo nie zazdroszczę.. bo nie muszę mieć na serwerze auta, ale wystarczy fajna atmosfera.

Dzięki ;3
[/b]

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
devilssoldiers night-life js2001 zlotasiodemka ps-team